enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Henry: Na kraju sam karijere!

Go down 
3 posters
AutorPoruka
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Henry: Na kraju sam karijere! Empty
KomentarNaslov komentara: Henry: Na kraju sam karijere!   Henry: Na kraju sam karijere! EmptyThu Dec 18, 2008 8:35 pm

BARCELONIN francuski napadač Thierry Henry, koji u posljednje vrijeme, poput svog kluba, igra u odličnoj formi, ne bježi od istine da se bliži kraj veličanstvene karijere.

Na pitanje novinara Sporta bliži li se kraju karijera, francuski as je odgovorio:

"Niste daleko od istine. Igrao sam nogomet na vrhunskoj razini 15 godina, a to ima svoju cijenu. Moja karijera doista će ubrzo biti gotova. Kada igrate kao napadač, kraj stiže još brže. Kao što sam već ranije govorio, nikada nisam ovako puno trčao kao što to sada činim u Barceloni."

Henry ima 31 godinu, a u karijeri je igrao za četiri kluba, Monaco, Juventus, Arsenal i sada za Barcelonu. Dakako, najveći je trag ostavio u Arsenalu, čiji je član bio od 1999. do 2007. godine. U tom je razdoblju, jasno, stekao i najveći broj poklonika. Jedan od njih bio je još jedan slavni Francuz, Marcel Desailly:

"Henry je bio nevjerojatno brz i nepredvidljiv. Četiri ili pet godina bio je najbolji igrač Premiershipa."
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
*Zerina*
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
*Zerina*


Broj komentara : 502
Age : 32
Registration date : 2008-07-24

Henry: Na kraju sam karijere! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Henry: Na kraju sam karijere!   Henry: Na kraju sam karijere! EmptyThu Dec 18, 2008 8:40 pm

pa sta ce kad im on ode.....jedino im messi ostane da valja.... Rolling Eyes
Na vrh Go down
http://armin-muzaferija.aforumfree.com
__Ale__
Admin
Admin
__Ale__


Broj komentara : 387
Age : 33
Mjesto : Kakanj
Registration date : 2008-08-04

Henry: Na kraju sam karijere! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Henry: Na kraju sam karijere!   Henry: Na kraju sam karijere! EmptyThu Dec 18, 2008 8:50 pm

On se je zeznuo kada je otisao iz Ars.!!! ljut
Na vrh Go down
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Henry: Na kraju sam karijere! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Henry: Na kraju sam karijere!   Henry: Na kraju sam karijere! EmptyThu Dec 18, 2008 8:54 pm

to jest...... a možd i nije.... Rolling Eyes
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
Sponsored content





Henry: Na kraju sam karijere! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Henry: Na kraju sam karijere!   Henry: Na kraju sam karijere! Empty

Na vrh Go down
 
Henry: Na kraju sam karijere!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Arsenal nudi Fabregasu ugovor karijere?
» Fiorentina ostaje bez trenera na kraju sezone?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy sport :: Sportske novosti-
Idi na: