enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Fiorentina ostaje bez trenera na kraju sezone?

Go down 
AutorPoruka
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Fiorentina ostaje bez trenera na kraju sezone? Empty
KomentarNaslov komentara: Fiorentina ostaje bez trenera na kraju sezone?   Fiorentina ostaje bez trenera na kraju sezone? EmptySat Feb 28, 2009 9:52 pm

Fiorentina ostaje bez trenera na kraju sezone?

- Krajem sezone ću razmisliti o svojoj poziciji u klubu i donijeti odluku o budućnosti - nagovijestio je razlaz s Fiorentinom njen trener Cesare Prandelli...

Strateg nogometaša iz Firence vrlo je brzo prošao put od heroja do gubitnika, odnosno od miljenika publike i struke do osobe koja ne kotira baš najbolje na listi pozitivnih osoba. Prandellija su mnogi slavili kada je odveo “viole” u Ligu prvaka, isti ti mu sada spočitavaju oproštaj od Kupa UEFA-e.

- Ne želim se nositi s autodestruktivnom situacijom, nemam namjere trpjeti toliko kritika. Prihvatio bih ih kada bi se spominjale u istom kontekstu kao i komplimenti koje sam primao tri i pol godine, no one dobre stvari ljudi brzo zaboravljaju.

- Je li moguće da krajem sezone napustim klub? Već sam nedavno rekao da je Fiorentini potrebna dosljednost, no ako postoje ljudi spremni sve to zanemariti, onda ja neću ostati ovdje i to trpjeti - kazuje Prandelli.

- Prije nekoliko mjeseci sam kazao da se ova momčad kroz šest ili sedam godina može boriti za trofeje. U četvrtoj godini napravili smo velike stvari, pozitivan smo primjer u nacionalnom prvenstvu i na europskoj sceni.

Prandelli smatra da mediji i Fiorentinini navijači postavljaju momčadi previsoko ljestvicu. A, u ovom trenutku Fiorentina takvo što ne može pratiti, niti se nositi s time.

- S ekonomske strane mi smo šesti ili sedmi klub u ligi, pa smatram da je četvrto mjesto na ljestvici pravo čudo. Previše se od nas očekuje, a to podiže tenzije - zaključio je Prandelli.
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
 
Fiorentina ostaje bez trenera na kraju sezone?
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Henry: Na kraju sam karijere!
» Gallas ipak ostaje
» Kaka: Beckham ostaje u Milanu

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy sport :: Serie A-
Idi na: