enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Kaka: Sviđa mi se stil igre Arsenala i Manchester Uniteda

Go down 
3 posters
AutorPoruka
lik-sa-smrtovnice
Admin
Admin
lik-sa-smrtovnice


Broj komentara : 295
Age : 34
Registration date : 2008-07-26

Kaka: Sviđa mi se stil igre Arsenala i Manchester Uniteda Empty
KomentarNaslov komentara: Kaka: Sviđa mi se stil igre Arsenala i Manchester Uniteda   Kaka: Sviđa mi se stil igre Arsenala i Manchester Uniteda EmptySat Jan 17, 2009 8:24 pm

Brazilski playmaker Milana Kaka proteklih je dana na naslovnicama svih talijanskih i brojnih svjetskih dnevnih listova.

Razlog je naravno astronomska ponuda Manchester Cityja teška rekordnih 120 milijuna eura.

Govoreći za londonski tabloid The Sun Kaka je izrazio simpatije prema igri dva engleska kluba, ali Manchester City nije među njima.

"Arsenal i Manchester United igraju drugačije od ostalih engleskih momčadi. Oni teže nadigravanju i igraju otvorenije od ostalih tipičnih engleskih momčadi koje sve imaju u momčadi visokog napadača. Dok su Chelsea i Liverpool više taktičke momčadi, Manchester United i Arsenal agilniji su. Igraju svoju igru, ali i dopuštaju protivnicima da igraju", rekao je Kaka, koji priznaje da je njegov otac Bosco Leite odigrao ključnu ulogu u njegovoj karijeri kao njegov agent i pouzdani savjetnik.

"Tata mi je pomogao svojim savjetima u svim mojim profesionalnim odlukama. Osim njegovog mišljenja važna su mi i ona od žene, djece, prijatelja i trenera. Sve ih poslušam i ako su savjeti dobri, primijenim ih, a ako nisu, onda ih odbacim", odao je Brazilac.
Na vrh Go down
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Kaka: Sviđa mi se stil igre Arsenala i Manchester Uniteda Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kaka: Sviđa mi se stil igre Arsenala i Manchester Uniteda   Kaka: Sviđa mi se stil igre Arsenala i Manchester Uniteda EmptySat Jan 17, 2009 8:55 pm

marao si ti njegovu zenu spomenuti... Rolling Eyes
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
minchy
stizes na Emirates
stizes na Emirates
minchy


Broj komentara : 112
Registration date : 2008-07-23

Kaka: Sviđa mi se stil igre Arsenala i Manchester Uniteda Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kaka: Sviđa mi se stil igre Arsenala i Manchester Uniteda   Kaka: Sviđa mi se stil igre Arsenala i Manchester Uniteda EmptySun Jan 18, 2009 1:44 pm

joj lily je u vakat bila looda za njim... neutral
Na vrh Go down
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Kaka: Sviđa mi se stil igre Arsenala i Manchester Uniteda Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kaka: Sviđa mi se stil igre Arsenala i Manchester Uniteda   Kaka: Sviđa mi se stil igre Arsenala i Manchester Uniteda EmptySun Jan 18, 2009 3:35 pm

minchy (citat):
joj lily je u vakat bila looda za njim... neutral
lily se vise ne sjeca za kim je bila luda..cccc..
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
Sponsored content





Kaka: Sviđa mi se stil igre Arsenala i Manchester Uniteda Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kaka: Sviđa mi se stil igre Arsenala i Manchester Uniteda   Kaka: Sviđa mi se stil igre Arsenala i Manchester Uniteda Empty

Na vrh Go down
 
Kaka: Sviđa mi se stil igre Arsenala i Manchester Uniteda
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Kaka: Beckham ostaje u Milanu
» Agent - Kaka happy at Milan

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy sport :: Sportske novosti-
Idi na: