enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Ciro u svom stilu: Razjebat cemo ih u Zenici!

Go down 
2 posters
AutorPoruka
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Ciro u svom stilu: Razjebat cemo ih u Zenici! Empty
KomentarNaslov komentara: Ciro u svom stilu: Razjebat cemo ih u Zenici!   Ciro u svom stilu: Razjebat cemo ih u Zenici! EmptySun Mar 29, 2009 6:45 pm

U našoj svlačionici vlada nevjerovatno slavlje. Svi se grle, ljube ovdje u Genku, na „Cristal areni“. Čekali smo ovo godinama, još od pobjede nad Danskom (0:2) na „sadionu „Parken“ u aprilu 2003. godine.

„S...... smo ih, sine!“, euforično rekao je Miroslav Ćiro Blažević, selektor Bosne i Hercegovine.


„Ova pobjeda otvara nam put ka plasmanu u baraž za Svjetsko prvenstvo u Južnoafričku Republiku 2010. godine. Ipak, u srijedu ne smije biti opuštanja u utakmici u Zenici. Uvjeren sam da će nam biti teže nego večeras. No, bolji smo. Imamo mi dovoljno snage i kvaliteta da ih pobijedimo i u narednoj utakmici“, kazao je Blažević za SportSport.ba i nastavio trčati kroz hol stadiona uputivši se na press konferenciju, o kojoj ćemo vas uskoro izvjestiti.

Na pitanje da li će se napiti prvi put u životu, kako je obećao prije utakmice, a kako je kazao ako pobijedimo u Belgiji, kroz smijeh, odgovorio je:

„Čut će se...“

Dobio šal Belgije

Na press konfrenciju ušao je jedan od navijača Belgije. Čestitao je našem selektoru na trijumfu i poklonio mu šal njihove reprezentacije.
„Žalužili ste pobjedu, svaka vam čast“, kazao je Ćiri navijač Belgije.A, na večerašnjoj press konferenciji novi šou trenera svih trenera.


„Ljut sam na naše igrače. Htio sam bod, a oni me zajeb.... i zabiše četiri gola. Ipak, sretan sam što su me tako zajeb...“, kazao našim i belgijskim novinarima Ćiro.

Ispričao je potom jedan zanimljiv detalj u komunikacije sa Jahićem za vrijeme utakmice.

„Iznervirao me u jednom momentu i rekao mu bježi đub.. jedno. A, on fakin, u narednom napadu postiže gol“, govorio je Blažević, a potom se i uozbiljio.

Na pitanje belgijskog kolege da li smo pobijedili jer je njihova zadnja linija slaba, Ćiro mu je poručio:

„Ne. Nemate vi slabu zadnju liniju, nego mi jedan od najboljih napada na svijetu i tamo tražite uzroke vašeg poraza".

O utakmici u Zenici na pressu, kazao je:

„Sreća, pa znam kako da igramo protiv njih i na našem terenu. Pa, ću ih i na „Bilinom polju“ razje...“

Blažević je pomenuo i naše navijače.

„Ma, najbolji su na svijetu. No, molim ih preklinjem da više ne bacaju baklje. Tako neće pomoći našem nogometu, a za promjene u Savezu i bh. nogometu borit ćemo se zajedno, drugim metodama, to im obećavam“, pričao je Blažević.
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
Tina
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
Tina


Broj komentara : 438
Age : 33
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-09-10

Ciro u svom stilu: Razjebat cemo ih u Zenici! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ciro u svom stilu: Razjebat cemo ih u Zenici!   Ciro u svom stilu: Razjebat cemo ih u Zenici! EmptySun Mar 29, 2009 8:06 pm

Tako je Ćiro kralju... treba ih j***t....sve, citavu skupinu.. turke i spance.... ne moze nam niko nista nakon sinocnjeg pakla...
Zastava-bih
Na vrh Go down
 
Ciro u svom stilu: Razjebat cemo ih u Zenici!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Adebayor: Seduom cemo dobiti igraca koji uvijek moze zabiti
» Arsenal se vratio u velikom stilu, Van Persie rezirao preokret na Stamford Bridge-u!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy sport :: Reprezentacija Bosne i Hercegovine-
Idi na: