Admin

Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Arsenal se vratio u velikom stilu, Van Persie rezirao preokret na Stamford Bridge-u! Empty
KomentarNaslov komentara: Arsenal se vratio u velikom stilu, Van Persie rezirao preokret na Stamford Bridge-u!   Arsenal se vratio u velikom stilu, Van Persie rezirao preokret na Stamford Bridge-u! EmptySun Nov 30, 2008 9:22 pm

Arsenal se vratio u velikom stilu, Van Persie rezirao preokret na Stamford Bridge-u! Venper10
ARSENAL je golovima Nizozemca Robina van Persieja sa 2:1 iznenadio Chelsea na Stamford Bridgeu.

Samo početak utakmice pak nije odavao takav rasplet. Naime, nakon autogola Djoroua u 31.minuti činilo se kako Chelsea kontrolira utakmicu.

Na odmor su domaćini otišli sa zasluženim vodstvom koje su držali sve do 62 .minute, kada je na scenu stupio sjajni nizozemski napadač.

Kada se činilo kako samo čudo može spasiti Topnike, ono se i dogodilo. Prvo je Van Persie zabio pogodak u 62. minuti za izjednačenje, da bi onda isti igrač tri minute kasnije još jednim pogotkom osigurao pobjedu momčadi Arsena Wengera.O prvom pogotku Nizozemca još će se pričati jer je u trenutku upučivanja lopte Denilsona Van Persie bio pola metra u ofsajdu.Do kraja utakmice Arsenal je zrelom igrom zadržao vodstvo.Ovom pobjedom Arsenal se u velikom stilu vratio u borbu za naslov.....

Registration date : 2008-09-10

KomentarNaslov komentara: Re: Arsenal se vratio u velikom stilu, Van Persie rezirao preokret na Stamford Bridge-u!   Arsenal se vratio u velikom stilu, Van Persie rezirao preokret na Stamford Bridge-u! EmptyThu Dec 04, 2008 9:04 pm

hahaha kako je drugi gol lijep bio................