enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Van Persie: Ocigledno je da sam bio u ofsajdu

Go down 
2 posters
AutorPoruka
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Van Persie: Ocigledno je da sam bio u ofsajdu Empty
KomentarNaslov komentara: Van Persie: Ocigledno je da sam bio u ofsajdu   Van Persie: Ocigledno je da sam bio u ofsajdu EmptyMon Dec 01, 2008 8:35 pm

NIZOZEMSKI napadač Arsenala Robin van Persie priznao je da je njegov prvi gol u derbiju protiv Chelseaja bio iz nedozvoljene pozicije.
Van Persie: Ocigledno je da sam bio u ofsajdu Robin-Van-Persie-001

Arsenal je na Stamford Bridgeu slavio 2:1 golovima Van Persieja u razmaku od samo tri minute (59. i 62. minuta), iako je na poluvremenu zaostajao 1:0.

"U porazu protiv Chelseaja 2005. godine (2:0) postigao sam gol, ali ga sudac nije priznao. Bio je iz dozvoljene pozicije, no sudac je dosudio ofsajd i nije bio priznat. Ovaj put sam možda mrvicu bio u ofsajdu, ali je gol priznat i to je jedino što je bitno", izjavio je Van Persie.

"Ovo je velika pobjeda jer su nas ljudi već otpisivali uz utrke za naslov. Dokazali smo da imamo samopouzdanja i da možemo nešto postići. Zaboravite ono što je bilo, svi igrači su ujedinjeni i željni su novih pobjeda", dodao je togoanski napadač Emmanuel Adebayor.
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
Tina
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
Tina


Broj komentara : 438
Age : 33
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-09-10

Van Persie: Ocigledno je da sam bio u ofsajdu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Van Persie: Ocigledno je da sam bio u ofsajdu   Van Persie: Ocigledno je da sam bio u ofsajdu EmptyThu Dec 04, 2008 9:02 pm

pa pametno...........ono, ja sam zabio nije moja stvar sto nisu sudili..........
Na vrh Go down
 
Van Persie: Ocigledno je da sam bio u ofsajdu
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Arsenal se vratio u velikom stilu, Van Persie rezirao preokret na Stamford Bridge-u!
» Van Persie's fitness goal
» Van Persie pens new deal
» Van Persie plans Gunners stay

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy arsenal :: Vijesti-
Idi na: