enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Džeko: S Ćirom se dosta zezamo, ali je disciplina na prvom mjestu!

Go down 
AutorPoruka
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Džeko: S Ćirom se dosta zezamo, ali je disciplina na prvom mjestu! Empty
KomentarNaslov komentara: Džeko: S Ćirom se dosta zezamo, ali je disciplina na prvom mjestu!   Džeko: S Ćirom se dosta zezamo, ali je disciplina na prvom mjestu! EmptySun Apr 05, 2009 9:02 pm

Džeko: S Ćirom se dosta zezamo, ali je disciplina na prvom mjestu! Dzeko_i_Blazevic
"Ovaj cu prvi april pamtiti cijeli život", s neskrivenim je oduševljenjem Edin Džeko prepričavao novinaru Dnevnog avaza dojmove nakon pobjede protiv Belgije u Zenici. U samo tri dana BiH je dvaput razbila Belgijance, pokupila šest bodova, odškrinula vrata prema Južnoj Africi i postala najveći nogometni u Evropi.

"Presretan sam, kao i svi ostali. Drago mi je zbog navijača i cijele nacije koja je bila uz nas što smo uspjeli pobijediti. Navijači su nas nosili do trijumfa", rekao je Džeko koji ističe da su prije gostovanja u Genku kalkulirali kako bi im i tri boda možda bila dovoljna. "Na kraju je ispalo najbolje što je moglo i uzeli smo svih šest bodova. To je fantastičan uspjeh i napravili smo veliki korak prema baražu", rekao je Džeko.

"Moramo dobiti Armeniju i Estoniju"

BiH se trenutno nalazi na drugom mjestu kvalifikacijske skupine pet sa 12 bodova iz šest utakmica. Španjolska je prva s maksimalnih 18 bodova. Do kraja kvalifikacija Ćirini "vitezovi" moraju još igrati protiv Armenije, Estonije, Turske i Španjolske. Džeko smatra da su dvije gostujuće utakmice najbitnije.

"Najteže i najvažnije će biti u gostima protiv Armenije i Estonije. Najprije moramo dobiti Armeniju pa dočekati Tursku. Neće nam biti lako", kaže Džeko, trenutno vodeći strijelac kvalifikacija sa sedam golova iz šest utakmica. "To je samo još jedan motiv više da radim, igram, borim se i nastavim zabijati golove. Drago mi je što moji golovi pomažu ekipi da pobijedi", rekao je Džeko.

Upitan za odnos sa svojim izbornikom Ćirom Blaževićem, trenutno najvećom zvijezdom u BiH, mladom su napadaču Wolfsburga iz usta počeli ispadati biseri. "S Ćirom smo izgradili blizak odnos. Ima dosta šale i zezanja, ali na prvom mjestu je disciplina. Slažemo se odlično. Unio je u momčad pozitivnu energiju i želju za pobjedama. Činjenica je da je Ćiro veliki motivator i to je prenio na sve nas. Za sada je sve perfektno", zaključuje Džeko.
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
 
Džeko: S Ćirom se dosta zezamo, ali je disciplina na prvom mjestu!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Robinho: Dosta mi je Reala
» Interova ponuda Portu za Quaresmu: Je li vam dosta 27 milijuna eura?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy sport :: Reprezentacija Bosne i Hercegovine-
Idi na: