enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Fabregas - Moja buducnost je Arsenal!

Go down 
2 posters
AutorPoruka
lik-sa-smrtovnice
Admin
Admin
lik-sa-smrtovnice


Broj komentara : 295
Age : 34
Registration date : 2008-07-26

Fabregas - Moja buducnost je Arsenal! Empty
KomentarNaslov komentara: Fabregas - Moja buducnost je Arsenal!   Fabregas - Moja buducnost je Arsenal! EmptyWed Jul 30, 2008 1:27 am

Fabregas - Moja buducnost je Arsenal! Vrafar10
Cesc Fabregas je po ko zna koji put pokazao primjer odanosti i profesionalizma - nakon sto su se pojavile glasine o njegovom navodnom nezadovoljstvu sto Arsenal nije osvojio nista i kako je prelazak u Real Madrid pitanje vremena, Cesc je to ekspresno demantovao ponovivsi da je sretan u Arsenalu.

"Nisam pricao ni sa kakvim novinarima i nervira me sto citam navodne svoje izjave o mojoj buducnosti."

"Ljudi mi guraju riječi usta tako da se ponekad sam upitam šta sam rekao a šta ne."

"Ocigledno je da pojedinci zele napraviti pometnju ali su moje namjere veoma jasne. Ja sam sretan ovdje u Arsenalu, moja buducnost lezi ovdje u Arsenalu i samo se zelim fokusirati na osvajanje trofeja sa Arsenalom"

Momak koji sa svojih 21 godinom zasluzuje kapitensku traku zbog izjava i nacina na koji tretira i postuje klub!

KRALJ SI!!! ŽIVIO zivio
Na vrh Go down
MiLeNa_Nk
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
MiLeNa_Nk


Broj komentara : 774
Age : 33
Mjesto : Niksic
Registration date : 2008-07-24

Fabregas - Moja buducnost je Arsenal! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fabregas - Moja buducnost je Arsenal!   Fabregas - Moja buducnost je Arsenal! EmptyFri Aug 01, 2008 1:06 pm

e zdravo bio fabregas
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com
lik-sa-smrtovnice
Admin
Admin
lik-sa-smrtovnice


Broj komentara : 295
Age : 34
Registration date : 2008-07-26

Fabregas - Moja buducnost je Arsenal! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fabregas - Moja buducnost je Arsenal!   Fabregas - Moja buducnost je Arsenal! EmptyFri Aug 15, 2008 2:25 am

klanja klanja klanja
Na vrh Go down
Sponsored content





Fabregas - Moja buducnost je Arsenal! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fabregas - Moja buducnost je Arsenal!   Fabregas - Moja buducnost je Arsenal! Empty

Na vrh Go down
 
Fabregas - Moja buducnost je Arsenal!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Cesc - Moja buducnost je Arsenal, 100% sam u klubu
» Fabregas: Arsenal je ipak Arsenal!!!
» Fabregas: Arsenal je jedini klub koji svakom igracu pruza priliku da pokaze koliko je dobar!
» UEFA Champions League: Roma 1-0 Arsenal(1-1; Arsenal win 7-6 on penalties)
» Fabregas out for four months

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy arsenal :: Vijesti-
Idi na: