enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Cesc - Moja buducnost je Arsenal, 100% sam u klubu

Go down 
2 posters
AutorPoruka
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Cesc - Moja buducnost je Arsenal, 100% sam u klubu Empty
KomentarNaslov komentara: Cesc - Moja buducnost je Arsenal, 100% sam u klubu   Cesc - Moja buducnost je Arsenal, 100% sam u klubu EmptyThu Dec 04, 2008 8:52 pm

Cesc - Moja buducnost je Arsenal, 100% sam u klubu Cesc-v10
Po ko zna koji put, Cesc Fabregas mora izlaziti u javnost da bi demnatovao razne natpise pojedinih medija koji ga vec vide u nekom drugom dresu. Kada to nije Barcelona, onda je Real ili najnovije, AC Milan. No kapiten kao i uvijek, veoma je brz da demantuje te navode:

"Istina je da sam rekao da mi se svidja AC Milan zbog njihove bogate historije i nacina na koji igraju fudbal, ali to je sve sto sam rekao!"

"Pocastvovan sam sto sam imenovan za kapitena Arsenala i mogu samo reci da sam 100% odan ovom klubu! Moja buducnost je ovdje!" - bio je kategorican Cesc.

Inace, njegova izjava je prenesena u nekoliko takozvanih "zutih" novina, i svi su naveli da je Cesc vec potpisao predugovor sa talijanima!?!
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
Tina
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
Tina


Broj komentara : 438
Age : 33
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-09-10

Cesc - Moja buducnost je Arsenal, 100% sam u klubu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cesc - Moja buducnost je Arsenal, 100% sam u klubu   Cesc - Moja buducnost je Arsenal, 100% sam u klubu EmptyThu Dec 04, 2008 9:05 pm

aaaaaaa znam citala sam ovo za Milan.................... jbt kako su novinari glupi.......
Na vrh Go down
 
Cesc - Moja buducnost je Arsenal, 100% sam u klubu
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Fabregas - Moja buducnost je Arsenal!
» Cesc in Arsenal quit threat
» Cesc 4 mjeseca out!!!
» UEFA Champions League: Roma 1-0 Arsenal(1-1; Arsenal win 7-6 on penalties)
» Fabregas: Arsenal je ipak Arsenal!!!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy arsenal :: Vijesti-
Idi na: