enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Kranjčar: Želim igrati u najboljim klubovima, ali mi se nigdje ne žuri

Go down 
AutorPoruka
lik-sa-smrtovnice
Admin
Admin
lik-sa-smrtovnice


Broj komentara : 295
Age : 34
Registration date : 2008-07-26

Kranjčar: Želim igrati u najboljim klubovima, ali mi se nigdje ne žuri Empty
KomentarNaslov komentara: Kranjčar: Želim igrati u najboljim klubovima, ali mi se nigdje ne žuri   Kranjčar: Želim igrati u najboljim klubovima, ali mi se nigdje ne žuri EmptyThu Jul 31, 2008 12:50 am

NIKO KRANJČAR s engleskim novinarima je popričao o svojoj budućnosti i gdje bi želio nastaviti karijeru. Hrvatski reprezentativac kaže da je zadovoljan u Portsmouthu i da mu se nigdje ne žuri, ali da bi se volio okušati u nekom većem klubu.

Monaco je nedavno poslao ponudu za veznjaka koju je klub sa Fratton parka glatko odbio. Također, Arsenal prati Kranjčara, a igrač kaže da bi u budućnosti želio zaigrati u nekom gigantu europskog nogometa.

"U Portsmouthu sam sve dok me klub ne odluči prodati, ne razmišljam o transferu", rekao je Kranjčar koji s osvajačem FA Cupa ima ugovor još dvije godine.

Kranjčar, koji je nedavno uplovio u bračne vode, misli da još može napredovati na Pompeyu, ali bi želio igrati za najbolje klubove.

"Svaki igrač želi igrati za najveće klubove na svijetu. Naravno, sanjam o tome da igram za neki od četiri najbolja kluba u Engleskoj ili tri najveća u Italiji ili Španjolskoj. Želim igrati u Ligi prvaka i osvojiti to natjecanje. No, nigdje mi se ne žuri jer mislim da sam u momčadi u kojoj mogu poboljšati svoju igru. Jako sam zadovoljan kako se stvari razvijaju", zaključio je Kranjčar.
Na vrh Go down
 
Kranjčar: Želim igrati u najboljim klubovima, ali mi se nigdje ne žuri
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Voljan sam igrati za BiH

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy sport :: Sportske novosti-
Idi na: