enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Eduardo, intervju

Go down 
2 posters
AutorPoruka
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Eduardo, intervju Empty
KomentarNaslov komentara: Eduardo, intervju   Eduardo, intervju EmptyWed Dec 17, 2008 9:18 pm

Eduardo, intervju Eduard19
EDUARDO DA SILVA vratio se nogometu nakon strašnog loma fibule; vijest je koja je u samo desetak sati obišla svijet. Evo što o svom povratku kaže Eduardo u razgovoru za Arsenal TV.

Iako je veliki broj ovih izjava došao već do hrvatskih medija, ovaj put vam donosimo Eduardov prvi intervju nakon povratka na teren u cijelosti. Video je na Arsenalovim stranicama izašao u srijedu ujutro, a ubrzo je postalo očito kako postoje dvije verzije intervjua, od kojih na jednoj Eduardo po instrukcijama iz Hrvatske odgovara na našem jeziku.

"Ovo mi je prva utakmica u deset mjeseci. Mogao sam možda napraviti i nešto više, osjećao sam se dobro, ali nema veze što je tu je, bit će bolje u narednim susretima. Za sada sam zaista sretan što sam se vratio", rekao je Eduardo.

Povratak nije prošao baš bajno, naime, Eduardo se opet ozlijedio. Mada se ovaj put radi o manjoj ozljedi zadnje lože.

"Sve je u redu, malo sam osjetio bol u zadnjoj loži, ali mislim da se ne radi o nečemu ozbiljnijem. Trebat će mi sada desetak dana odmora i sve će opet biti u redu", istaknuo je Eduardo.

"Zaista mi bude teško kada se sjetim svega"

Proteklih deset mjeseci Eduardu su bili najteži u životu.

"Kada se sjetim svega toga zaista mi bude teško, ali želim to što prije zaboraviti. Pomogao mi je tada odlazak u Brazil, susreti s obitelji i prijateljima. Sve me je to ojačalo i zaista sam sretan što sam odigrao ovu utakmicu. Vidjeli ste kako su me navijači danas bodrili, gurali me naprijed, to je nešto zaista prekrasno", napomenuo je Dudu.

Pitanje povratka u prvu momčad Arsenala pitanje je koje se ne može izbjeći. Ipak, Eduardo ne želi žuriti.

"Zasad trebam još treninga i utakmice kao što su ove, ne razmišljam o tome. Međutim ako bude sve u redu i sada s ovom zadnjom ložom, onda bih mogao zaigrati za prvu momčad Arsenala negdje za Božić ili Novu godinu."

"Jedva čekam veljaču i povratak u hrvatsku reprezentaciju"

Slično je i s hrvatskom reprezentacijom, za koju će Eduardo vjerojatno nastupiti u veljači u utakmici protiv Rumunjske.

"Da, jedva se čekam vratiti u reprezentaciju. Mislim da će to biti u veljači kada nacionalna momčad Hrvatske igra protiv Rumunjske", rekao je napadač Arsenala.

Evo još nekoliko Brazilčevih riječi za kraj: "Teško je reći hoću li biti bolji, meni je najvažnije da se vratim u formu i stanje u kakvom sam nekad bio, ne treba pucati previsoko. Na koncu samo želim zahvaliti svim navijačima Arsenala i hrvatske reprezentacije koji su mi dali veliku podršku kada mi je to trebalo."
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
Cesc
stizes na Emirates
stizes na Emirates
Cesc


Broj komentara : 159
Age : 34
Mjesto : Eindhoven
Registration date : 2008-12-20

Eduardo, intervju Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eduardo, intervju   Eduardo, intervju EmptySat Dec 20, 2008 7:59 pm

Drago mi je sto se vratio ali trebat ce mu vremena da se prilagodi.... i sigurno ce ga Wenger jos cuvati jer nije on za prvog tima , i ova misljenja kako ce zamijenuti Bendtnera su mi ne logicna.... Bendtner je dosta talentovan da bi sjedio na klupi..
Na vrh Go down
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Eduardo, intervju Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eduardo, intervju   Eduardo, intervju EmptySun Dec 21, 2008 6:44 pm

ali Bendtner ima jaku konkurenciju u napadu... Rolling Eyes
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
Sponsored content





Eduardo, intervju Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eduardo, intervju   Eduardo, intervju Empty

Na vrh Go down
 
Eduardo, intervju
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Wenger: Carlos Vela je tip igraca kao Eduardo
» Eduardo da Silva
» Eduardo se vraca za tri sedmice!
» Eduardo da Silva! Trijumfalni povratak!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy arsenal :: Vijesti-
Idi na: