enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Wenger pametan pri transferima

Go down 
4 posters
AutorPoruka
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Wenger pametan pri transferima Empty
KomentarNaslov komentara: Wenger pametan pri transferima   Wenger pametan pri transferima EmptyFri Jan 09, 2009 9:15 pm

Wenger pametan pri transferima Wenger2GETTY_468x439
Uvijek je pokusavao da svoj rad kao menadzera izvede na inteligentan i promisljen nacin. On ne vidi razloga da promijeni nacin rada u toku prijelaznog roka.

Wenger je pod pritiskom medija i navijaca da obnovi svoj tim, narocito nakon sto se Cesc Fabregas pridruzio Theo Walcotuu i Tomasu Rosickom na dugorocnoj listi povrijedjenih ali menadjer se neda omesti misljenjem medija.

Mozda je u alarmantnom stanju na transfer marketu ali Wenger insistira na tome da nece zrtvovati svoj razmatrani prilaz i zadovoljavati se slabijim drugim najboljim.

"Bez obzira pod kolikim pritiskom bio pokusavam gledati inteligentno na te stvari.To je daleko vaznije od popustanja pod bilo kojim pritiskom. Uvijek volim da mislim kako bez obzira kakvu odluku donesem to mora imati smisla za klub i buducnost kluba."

Nista ne nedostaje timu ali uvijek zelite da dodate malo kvaliteta na onaj kojeg vec imate. Vrlo sam sretan sa kvalitetom igraca koje imam i vjerujem da smo trenutno mozda brojcano uskraceni.Ako mozemo dodati jednog ili dva igraca onda cemo to uraditi ali ekipi koju sada imam ne fali kvaliteta. Samo izniman talenat ce biti doveden jer imamo kvalitetnu momcad.Uvijek zelite da unaprijedite tu vrstu kvaliteta."
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
Cesc
stizes na Emirates
stizes na Emirates
Cesc


Broj komentara : 159
Age : 34
Mjesto : Eindhoven
Registration date : 2008-12-20

Wenger pametan pri transferima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Wenger pametan pri transferima   Wenger pametan pri transferima EmptySat Jan 10, 2009 3:41 pm

Ma Wenger nikada ne ide na to da dovede neko ime...
ne sjecam se kad je on doveo gotovu zvijezdu u tim... svaku sam oblikuje... ove sezone jedino sto se culo za samira nasrija...
Na vrh Go down
wengerov-tata
Gost
Gost



Broj komentara : 2
Age : 35
Registration date : 2009-01-10

Wenger pametan pri transferima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Wenger pametan pri transferima   Wenger pametan pri transferima EmptySat Jan 10, 2009 6:17 pm

samir nasri je bio i jedino pravo pojacanje arsenala.... a wenger je najveci trener u povijesti fudbala, to je nesumnjivo... slazejm se s tobom...
Na vrh Go down
Bendtner's baby*
Gost
Gost



Broj komentara : 2
Registration date : 2009-01-09

Wenger pametan pri transferima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Wenger pametan pri transferima   Wenger pametan pri transferima EmptySun Jan 11, 2009 6:45 pm

Cesc (citat):
Ma Wenger nikada ne ide na to da dovede neko ime...
ne sjecam se kad je on doveo gotovu zvijezdu u tim... svaku sam oblikuje... ove sezone jedino sto se culo za samira nasrija...
malo vise sanse treba da dobija nicklas bendtner....
Na vrh Go down
Sponsored content





Wenger pametan pri transferima Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Wenger pametan pri transferima   Wenger pametan pri transferima Empty

Na vrh Go down
 
Wenger pametan pri transferima
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Wenger najavljuje pojacanja
» Wenger - Bio sam uvjeren u preokret
» Wenger happy with his lot
» Wenger: Sve je u nasim rukama!
» Wenger: Sumrak engleza u LP

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy arsenal :: Vijesti-
Idi na: