Age : 33
Mjesto : Kakanj
Registration date : 2008-08-04

Arsenal 4-4 Tottenham Empty
KomentarNaslov komentara: Arsenal 4-4 Tottenham   Arsenal 4-4 Tottenham EmptyThu Oct 30, 2008 8:33 pm

U iznimno zanimljivom sjevernolondonskom derbiju Arsenal i Tottenham podijelili su bodove postigavši sveukupno osam pogodaka.
Prema očekivanjima, Arsene Wenger je napravio značajnije promjene u odnosu na utakmicu protiv West Hama. Denilson se vratio u sastav umjesto Alexa Songa, kao i Emmanuel Adebayor koji je zauzeo mjesto Nicklasa Bendtnera. Bacary Sagna također se vratio u sastav na štetu Emmanuela Ebouea, tako da se kompletna zadnja linija vjerojatno po prvi put sastojala isključivo od francuskih braniča. Za Bacaryja je to bila i pedeseta utakmica od prve minute za Arsenal otkako je prošle godine došao iz Auxerrea.

Prvu izgledniju priliku imali su domaćini u 11. minuti kada na dodavanje Adebayora Theo Walcott puca pokraj vratnice.

Međutim, prvi su u vodstvo došli gosti preko Davida Bentleyja, koji je prekrasnim udarcem s velike udaljenosti uspio prebaciti Manuela Almuniju.

To je bilo sve s Tottenhamove strane u prvom poluvremenu, jer su ostatkom prvih 45 minuta dominirali Topnici. Redale su se akcije i prilike, a Mikael Silvestre jednu je i iskoristio. U 37. minuti nakon ubačaja Van Persieja i loše reakcije vratara Gomesa najspretniji u skoku bio je francuski branič koji postiže svoj prvijenac u dresu Arsenala.

Nogometaši Arsenala na isti su način ušli i u drugi dio. Već u 46. minuti Gallas zabija za vodstvo nakon još jednog vrhunskog ubačaja Robina Van Persieja. Dominacija momčadi Arsenea Wengera nije gubila na intenzitetu, pa je tako Emmanuel Adebayor dvadeset minuta kasnije bio strijelac trećeg pogotka za Topnike nakon čega se činilo da će svi bodovi još jednu godinu zaredom ostati na Emiratesu.

Ali dogodilo se nešto sasvim neočekivano - gosti su se vratili u utakmicu!

Prvo je Bent pogodio za 3:2 nakon loše reakcije Almunije, a samo minutu kasnije Van Persie na asistenciju Adebayora svladava nemoćnog Gomesa za novu prednost od dva pogotka.

Očekivalo se lagano privođenje utakmice kraju, što je očigledno bila i namjera uvođenjem Diabyja i Songa umjesto Van Persieja i Nasrija, ali usljed laganog opuštanja, prevelike orijentacije na očuvanje prednosti i određene doze nesreće, gosti su u posljednjim minutama utakmice uspjeli postići dva pogotka koji su im donijeli bod.

Jenas je u 89. minuti preciznim udarcem s dvadesetak metara smanjio zaostatak, da bi Aaron Lennon u 94. i posljednjoj minuti sudačke nadoknade nakon jednog odbijanca prilikom udarca Luke Modrića pospremio loptu u mrežu za 4:4. Šokantan i nezamisliv kraj utakmice za Topnike koji su prikazanom igrom i dominacijom većim dijelom utakmice zasigurno zaslužili više od razočaravajućeg remija.

Navijači Tottenhama na kraju su slavili kao da se radi o pobjedi, dok su se navijači Arsenala osjećali upravo suprotno.

777
__Ale__
Admin
Admin
__Ale__

Age : 33

KomentarNaslov komentara: Re: Arsenal 4-4 Tottenham   Arsenal 4-4 Tottenham EmptyThu Oct 30, 2008 8:34 pm

Golmanu sam 'ebao sve po spisku!!! ljut ljut ljut idiot
S4lihovicccKa
Admin
Admin

Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

hahahahahaha eeeeeeee svaka im cast................ gori su od nase repke..... neutral neutral neutral

Registration date : 2008-09-10

KomentarNaslov komentara: Re: Arsenal 4-4 Tottenham   Arsenal 4-4 Tottenham EmptySun Nov 02, 2008 7:37 pm