Age : 33
Mjesto : Kakanj
Registration date : 2008-08-04

Stoke 2-1 Arsenal Empty
KomentarNaslov komentara: Stoke 2-1 Arsenal   Stoke 2-1 Arsenal EmptySat Nov 01, 2008 11:54 pm

Arsenal je na gostovanju kod Stoke City-ja doživio još jedan neočekivani poraz.

To je ujedno i treći ovosezonski poraz momčadi Arsenea Wengera.

Menadžer Arsenala je prema najavama napravio podosta rotacija, ali one se nisu isplatile. Iz sastava su ispali Robin Van Persie, Samir Nasri i Theo Walcott, a umjesto njih od prve minute krenuli su Alex Song, Abou Diaby i Nicklas Bendtner.

Topnici su na trenutke znali odigrati pokoju dobru kombinaciju, ali u globalu je sve to bilo jako loše i nedostatno za osvajanje bodova na Britannia stadionu. Nakon razočaravajućeg remija protiv Tottenhama, igračima Arsenala ovaj rezultat bio je najmanje potreban.

Iznenađujuću pobjedu domaćoj ekipi donijeli su Ricardo Fuller u 11. i Seyi Olofinjana u 73. minuti. Oba pogotka rezultat su dugih ubačaja Roryja Delapa.

Počasni pogodak za Arsenal postigao je Gael Clichy udarcem s dvadesetak metara u podužoj sudačkoj nadoknadi drugoga poluvremena. To mu je bio i prvijenac u dresu Arsenala, nažalost, u najgorim mogućim okolnostima.

Užasno poslijepodne za Topnike dodatno se pogoršalo i crvenim kartonom Robina Van Persieja tri minute nakon povećanja vodstva domaćina. Nizozemac je deset minuta nakon ulaska u igru isprovociran nepotrebno startao na vratara Thomasa Sorensena i zasluženo dobio isključenje.

Da sve bude gore, ozljede su pokupili Emmanuel Adebayor, Bacary Sagna i Theo Walcott kojeg su zbog problema s ramenom morali iznijeti na nosilima.

U srijedu je na rasporedu Liga prvaka i susret protiv Fenerbahčea na Emirates stadionu gdje će pobjeda biti prijeko potrebna kako bi samopouzdanje bilo na koliko toliko pozitivnoj razini pred utakmicu protiv Manchester Uniteda idućeg vikenda.

777 777 777 777 777 777 777 777
__Ale__
Admin
Admin
__Ale__

Age : 33

KomentarNaslov komentara: Re: Stoke 2-1 Arsenal   Stoke 2-1 Arsenal EmptySat Nov 01, 2008 11:55 pm

Totalno sam razocaran!!! ljut ljut ljut Crying or Very sad
S4lihovicccKa
Admin
Admin

Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

KomentarNaslov komentara: Re: Stoke 2-1 Arsenal   Stoke 2-1 Arsenal EmptySun Nov 02, 2008 4:35 pm

Registration date : 2008-09-10

ja nisam gledala ali govore da su grozni..... i da je robin pokupio crveni.... bem ti... redcard
__Ale__
Admin
Admin
__Ale__

Age : 33

KomentarNaslov komentara: Re: Stoke 2-1 Arsenal   Stoke 2-1 Arsenal EmptyTue Nov 04, 2008 12:32 am

Ma katastrofa su bili!!! ljut
Admin
Admin

KomentarNaslov komentara: Re: Stoke 2-1 Arsenal   Stoke 2-1 Arsenal EmptyTue Nov 04, 2008 8:19 pm

ma nisuuuuuuuuuuu.... hahaha omaklo im se.....