enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Cesc Fabregas otkrio dramu u kući Tomasa Rosickog

Go down 
3 posters
AutorPoruka
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Cesc Fabregas otkrio dramu u kući Tomasa Rosickog Empty
KomentarNaslov komentara: Cesc Fabregas otkrio dramu u kući Tomasa Rosickog   Cesc Fabregas otkrio dramu u kući Tomasa Rosickog EmptyWed Mar 18, 2009 8:52 pm

Cesc Fabregas otkrio dramu u kući Tomasa Rosickog FabregasPA_450x300
Ozlijeđeni kapetan Cesc Fabregas otkrio je otočkim novinarima kako teško je proživljavao prošlotjedni triler susret svog kluba u Ligi prvaka. Nakon regularnih 1:1 na rimskom Olimpicu, uslijedili su produžeci, a onda i iznimno napeto raspucavanje jedanaesteraca. Španjolac je sve pratio zajedno sa svojim također ozlijeđenim suigračem Tomasom Rosickyjem.

"Gledao sam utakmicu protiv Rome u kući Tomasa Rosickog. Bili smo nevjerojatno nervozni kada je počelo pucanje najstrožih kazni", rekao je Cesc pokušavši objasniti razlog tolike nervoze:

"Ja naime nikada nisam gledao kako moja momčad puca penale bez da sam i sam sudjelovao. Sada razumijem kako se navijači osjećaju u tim trenucima."

U dosadašnjoj karijeri veznjak Topnika u više je navrata morao pucati odlučujuće kaznene udarce, međutim ništa se nije moglo mjeriti s ovolikom dozom nervoze.

"Kada sami pucate penale, niste toliko nervozni. U tim ste trenucima više fokusirani na vlastitu izvedbu. No, gledanje na televiziji je nevjerojatno. Tomas i ja nismo uopće pričali zbog napetosti. Nisam mogao ostati miran, a kada smo pobijedili, obojica smo poludjeli", otkriva Fabregas.
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
**walcott's girl**
Friend
Friend
**walcott's girl**


Broj komentara : 87
Registration date : 2008-12-21

Cesc Fabregas otkrio dramu u kući Tomasa Rosickog Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cesc Fabregas otkrio dramu u kući Tomasa Rosickog   Cesc Fabregas otkrio dramu u kući Tomasa Rosickog EmptyWed Mar 18, 2009 9:11 pm

a kakvu sam tek ja dramu prezivjela... nisam smjela ni gledati penale.... lol! salim se naravno, ja sam psihicki stabilna za razliku od Cesca. lik
Na vrh Go down
Mexikanac-Omar-Bravo
stizes na Emirates
stizes na Emirates
Mexikanac-Omar-Bravo


Broj komentara : 102
Age : 36
Mjesto : Široki Brijeg
Registration date : 2009-02-14

Cesc Fabregas otkrio dramu u kući Tomasa Rosickog Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cesc Fabregas otkrio dramu u kući Tomasa Rosickog   Cesc Fabregas otkrio dramu u kući Tomasa Rosickog EmptyWed Mar 18, 2009 9:24 pm

et sad on psihopata jbt... suti martina, moglo bi ti se psihicko stanje promijenuti... Laughing
Na vrh Go down
**walcott's girl**
Friend
Friend
**walcott's girl**


Broj komentara : 87
Registration date : 2008-12-21

Cesc Fabregas otkrio dramu u kući Tomasa Rosickog Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cesc Fabregas otkrio dramu u kući Tomasa Rosickog   Cesc Fabregas otkrio dramu u kući Tomasa Rosickog EmptyMon Mar 23, 2009 9:33 pm

Na vrh Go down
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Cesc Fabregas otkrio dramu u kući Tomasa Rosickog Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cesc Fabregas otkrio dramu u kući Tomasa Rosickog   Cesc Fabregas otkrio dramu u kući Tomasa Rosickog EmptyTue Mar 24, 2009 8:50 pm

hvala ti sto si postavila ovo... citala sam ja to na arsenal-bih, a posto ovdje svi samo spamuju ne bi ni citali... ljencuge jedne..
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
Sponsored content





Cesc Fabregas otkrio dramu u kući Tomasa Rosickog Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cesc Fabregas otkrio dramu u kući Tomasa Rosickog   Cesc Fabregas otkrio dramu u kući Tomasa Rosickog Empty

Na vrh Go down
 
Cesc Fabregas otkrio dramu u kući Tomasa Rosickog
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» by Cesc Fabregas
» Fabregas is a Gallas fan
» Fabregas suspendiran
» Francesc Fabregas
» Fabregas out for four months

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy arsenal :: Vijesti-
Idi na: