enjoy-arsenal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


enjoy-arsenal2008
 
HomePortailLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Van Persie: Razumijem frustraciju navijača!

Go down 
5 posters
AutorPoruka
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Van Persie: Razumijem frustraciju navijača! Empty
KomentarNaslov komentara: Van Persie: Razumijem frustraciju navijača!   Van Persie: Razumijem frustraciju navijača! EmptyTue Jan 13, 2009 8:53 pm

Van Persie: Razumijem frustraciju navijača! Van-persie-2354626423Van Persie: Razumijem frustraciju navijača! Robin_van_Persie_celebrates_578876
Robin van Persie, najbolji strijelac Arsenala samtra kako njegova dobra forma neće puno značiti ako Arsenal ne osvoji trofej na kraju sezone.
Posljednji put je Arsenal osvojio trofej 2005. godine kada su pobijedili Manchester u FA cupu, te zbog toga Van Persie razumije frustraciju navijača.

U razgovoru za Arsenal.TV izjavio je: "Da, ja sam kao i oni. Osjecam isto sto i oni, ali frustrirajuce je kada se nadate a na kraju se to ne desi"

"Ja sam pozitivna osoba. I navijaci bi trebali biti isto. Sve sto nismo osvojili sada pokusavamo nadoknaditi, jer se trudimo sto vise mozemo"

"U utrci za titulu bitno je ne mijenjati strategiju. To ne bi bilo dobro za tim. U Arsenalu jednostavno odrastete u njegovom stilu igre i tako igrate do kraja. Da se nesto desi potrebno je vrijeme. Otpustanje menadzera jako cesto u klubovima nista nece promijeniti. To rade iz zabave. Upravo zato volim Arsenal, jer ukomponujete se u njihovu igru i tako postizete kontinuitet , a nadam se da cemo tako postici i pobjedu! Mislim da je to pobjednicki nacin, igrajte u svom stilu i to je glavni cilj!"
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
MiLeNa_Nk
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
MiLeNa_Nk


Broj komentara : 774
Age : 33
Mjesto : Niksic
Registration date : 2008-07-24

Van Persie: Razumijem frustraciju navijača! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Van Persie: Razumijem frustraciju navijača!   Van Persie: Razumijem frustraciju navijača! EmptyTue Jan 13, 2009 9:16 pm

pametan ovaj van persi Smile
Na vrh Go down
http://beckham4ever.gooforum.com
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Van Persie: Razumijem frustraciju navijača! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Van Persie: Razumijem frustraciju navijača!   Van Persie: Razumijem frustraciju navijača! EmptyTue Jan 13, 2009 9:21 pm

naravno da razumije... sto je bilo i za ocekivati... a njegove izjave uvijek imaju smisla.... samo on zna podići navijače na noge... klanja
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
dead-killer
Admin
Admin
dead-killer


Broj komentara : 93
Age : 35
Registration date : 2009-01-10

Van Persie: Razumijem frustraciju navijača! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Van Persie: Razumijem frustraciju navijača!   Van Persie: Razumijem frustraciju navijača! EmptyWed Jan 14, 2009 8:39 pm

Lily (citat):
naravno da razumije... sto je bilo i za ocekivati... a njegove izjave uvijek imaju smisla.... samo on zna podići navijače na noge... klanja
znam lily da ne vjeruješ..... ne vjerujem ni ja ali slažem se s tobom...
Na vrh Go down
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Van Persie: Razumijem frustraciju navijača! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Van Persie: Razumijem frustraciju navijača!   Van Persie: Razumijem frustraciju navijača! EmptyThu Jan 15, 2009 8:28 pm

dead-killer (citat):
Lily (citat):
naravno da razumije... sto je bilo i za ocekivati... a njegove izjave uvijek imaju smisla.... samo on zna podići navijače na noge... klanja
znam lily da ne vjeruješ..... ne vjerujem ni ja ali slažem se s tobom...

šokirana sam stvarno....ccc... zutzr4
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
Tina
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
Tina


Broj komentara : 438
Age : 33
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-09-10

Van Persie: Razumijem frustraciju navijača! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Van Persie: Razumijem frustraciju navijača!   Van Persie: Razumijem frustraciju navijača! EmptyThu Jan 15, 2009 8:35 pm

pa kad si konačno nesto pametno rekla... Razz
Na vrh Go down
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Van Persie: Razumijem frustraciju navijača! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Van Persie: Razumijem frustraciju navijača!   Van Persie: Razumijem frustraciju navijača! EmptyThu Jan 15, 2009 8:39 pm

Tina (citat):
pa kad si konačno nesto pametno rekla... Razz
brate vrati se vidi sta mi pisu... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
Tina
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
Tina


Broj komentara : 438
Age : 33
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-09-10

Van Persie: Razumijem frustraciju navijača! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Van Persie: Razumijem frustraciju navijača!   Van Persie: Razumijem frustraciju navijača! EmptyFri Jan 16, 2009 8:32 pm

brateeee..... sad te zove a sta ti je dolje pisala.... Razz
al nema veze, slobodno ti zovi svog hot brata neka me kazni... Razz
Na vrh Go down
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Van Persie: Razumijem frustraciju navijača! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Van Persie: Razumijem frustraciju navijača!   Van Persie: Razumijem frustraciju navijača! EmptyFri Jan 16, 2009 8:34 pm

a to bi ti voljela...... znala sam.... sram te bilo, a Cesc?
i ti bi zauzetog muskarca je li? Evil or Very Mad
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
Tina
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
Tina


Broj komentara : 438
Age : 33
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-09-10

Van Persie: Razumijem frustraciju navijača! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Van Persie: Razumijem frustraciju navijača!   Van Persie: Razumijem frustraciju navijača! EmptyFri Jan 16, 2009 8:56 pm

ljubavi ne slušaj ti nju, ona malo polupala stvari.....
zzt546
Na vrh Go down
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Van Persie: Razumijem frustraciju navijača! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Van Persie: Razumijem frustraciju navijača!   Van Persie: Razumijem frustraciju navijača! EmptyFri Jan 16, 2009 9:05 pm

pa nije slijep... pročitat ce sta si napisala... Razz i propade ti ljubav..... Razz
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
Adnan
Gost
Gost



Broj komentara : 9
Registration date : 2009-01-11

Van Persie: Razumijem frustraciju navijača! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Van Persie: Razumijem frustraciju navijača!   Van Persie: Razumijem frustraciju navijača! EmptyFri Jan 16, 2009 9:21 pm

MiLeNa_Nk (citat):
pametan ovaj van persi Smile

mislim da je on zasluzio traku a ne fabregas..
ali et, on je veoma temperamentan pa mu valjda zato nije wenger dao ulogu vođe...
Na vrh Go down
S4lihovicccKa
Admin
Admin
S4lihovicccKa


Broj komentara : 1447
Registration date : 2008-07-22

Van Persie: Razumijem frustraciju navijača! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Van Persie: Razumijem frustraciju navijača!   Van Persie: Razumijem frustraciju navijača! EmptySat Jan 17, 2009 3:57 pm

ma kakav van persie i kapiten.... cesc je glavni... zzt546
Na vrh Go down
http://enjoyarsenal-2008.bestofforum.net
Tina
12. igrac Arsenala
12. igrac Arsenala
Tina


Broj komentara : 438
Age : 33
Mjesto : Sarajevo
Registration date : 2008-09-10

Van Persie: Razumijem frustraciju navijača! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Van Persie: Razumijem frustraciju navijača!   Van Persie: Razumijem frustraciju navijača! EmptySat Jan 17, 2009 5:03 pm

Adnan (citat):
MiLeNa_Nk (citat):
pametan ovaj van persi Smile

mislim da je on zasluzio traku a ne fabregas..
ali et, on je veoma temperamentan pa mu valjda zato nije wenger dao ulogu vođe...

e da van persie dobije traku........ sa onakvim zivcima jaooo.... neutral
Na vrh Go down
Sponsored content





Van Persie: Razumijem frustraciju navijača! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Van Persie: Razumijem frustraciju navijača!   Van Persie: Razumijem frustraciju navijača! Empty

Na vrh Go down
 
Van Persie: Razumijem frustraciju navijača!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Arsenal se vratio u velikom stilu, Van Persie rezirao preokret na Stamford Bridge-u!
» Van Persie: Ocigledno je da sam bio u ofsajdu
» Van Persie's fitness goal
» Van Persie pens new deal

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
enjoy-arsenal :: enjoy arsenal :: Vijesti-
Idi na: